By The Grape lanceert Tekenfilmserie over wijn

U bent hier

wijnHoe deel je wijnkennis en hoe bereik je een nieuwe doelgroep wijndrinkers op originele en vernieuwende wijze?
Derrick Neleman, oprichter van het wijnportaal www.bythegrape.com, kwam op het idee om een grappige en informatieve tekenfilmserie te laten maken rond het thema wijn.

De tekenfilmserie heet Merlot&Chardonnay, met druiven karakters in de hoofdrol. Zij presenteren een nieuwsrubriek vanuit hun belevingswereld, dat zorgt vaak voor hilarische momenten. Merlot en Chardonnay zijn vernoemd naar de bekendste druivenrassen. Stefan de Groot van Creative Cave ontwikkelde de druivenkarakters en produceert wekelijks een nieuwe aflevering. De muziek wordt verzorgd door niemand minder dan Candy Dulfer en Thomas Bank, die al eerder de muziek schreven voor de wijnfilm “Kissed By the Grape”.
Een wekelijkse online tekenfilmserie voor een doelgroep van 16 jaar en ouder is uniek in Nederland. Merlot&Chardonnay heeft als doel een nieuw publiek te vermaken en informeren over het thema wijn.
Elke woensdag verschijnt een nieuwe aflevering van Merlot&Chardonnay op www.bythegrape.com. De filmpjes mogen gratis worden herplaatst op andere sites.

Flessenpost from Derrick Neleman on Vimeo.

Bron: Nujij.nl

Heerlijk genieten van wijn

Nieuwste wijnreviews

Rode wijn voor de kerst:...

Proefnotitie Schitterende Grande Reserve van het wijnhuis Pierre Baptiste. Dit jaar bekroond met twee mooie zilveren medailles op Munds Vini 2014 &... Lees verder
4

Rode wijn voor de kerst:...

Proefnotitie Excellente Rioja Reserva van de zeldzaam mooie oogst 2009. Blinkt uit door zijn satijnzachte structuur en romige vanille nuances. Na 18 maanden... Lees verder
5

Witte wijn voor de kerst:...

Heerlijk op dronk deze frisdroge, ziltige witte wijn gemaakt van de Albarino druif. In de Spaanse streek Galicië maken ze witte wijnen die behoren tot de... Lees verder
5

Las Rocas Viñas Viejas Ga...

De wijn van vandaag komt uit de relatief onbekende Spaanse regio Calatayud. Het dankt zijn naam aan de Moorse heerser Ayub, die er een kasteel liet bouwen en... Lees verder
4