Extrême Gris Languedoc-Roussillon 2008

U bent hier

GLAS_RoseDe koningsdruif van de beste rosé van Nederland, Domaine Tempier (Mourvèdre) staat ook bij de "Extreme Gris" aan de basis, aangevuld met 40% Grenache. De handmatig geoogste druiven worden direct geperst en het sap vergist onder een zeer lage temperatuur met optimaal behoud van de delicate vruchtenaroma's, de autonome frisheid en de fijnheid (door de directe persing).

Deze rosé omarmt alles wat met het buitenleven te maken heeft. U zult echt ervaren dat het een waar genot is om deze "Vin Gris" rosé in huis te hebben.

De kleur: Bleek, zalmroze met een grijszilveren glans.

De geur: Ongemeen frisse, knisperende expressie met volop kleine rode vruchten, aalbessen, mint - puur en eetlust opwekkend.

De smaak: Vloeiende, krokant sappige materie met een zachte textuur en een uiterst aangenaam en direct mondcontact. Heel goed in balans dankzij die zachte, rijpe frisheid en die fantastische smaakcon- centratie in de finale met aardbei als mondaroma. Opvallend grote lengte voor dit type wijn.

Op dronk vanaf: 2009
Inzetbaar tot: 2010
Serveertemperatuur: 10-12°

 

Extreme-gris

Heerlijk genieten van wijn

Nieuwste wijnreviews

Rode wijn voor de kerst P...

ProefnotitieFruitige blend van Alicante, Cabernet Sauvignon en merlot. Een echte toscaan zoals een Toscaan behoort te zijn. Je proeft de kruiden en het fruit... Lees verder
5

Wijn proefpakket: Proef d...

De zon begint nu toch echt eindelijke te schijnen. Een uitstekend moment voor de medewerkers van WijnReview.nl voor een eerste review van een wijnpakket. We... Lees verder
4

Witte wijn voor de kerst:...

Las Moras - Reserva Chardonnay 2013 - Argentinië Proefnotitie Krachtige droge witte wijn uit San Juan Valley. De smaak heeft een mooie structuur met geel fruit... Lees verder
4

Heras Cordon Vendimia Sel...

ProefnotitieDe Heras Cordon wijn is de enige Spaanse wijn welke wordt geschonken in het Vaticaaan. Wij mogen deze wijnen exclusief leveren in Nederland.... Lees verder
4