Champagnefestijn bij De Bloemenbeek

U bent hier

champagneBij Landhuishotel & Restaurant De Bloemenbeek in De Lutte is zaterdag 12 september de 'Grande Chapitre des Pays Bas'.

Tijdens dit jaarlijkse, internationale champagnefestijn wordt een aantal sabreurs en confrères in rang bevorderd en wordt de 'Maître-Sabreur' van het jaar uitgeroepen. Laatstgenoemde prijs wordt uitgereikt door de Franse ambassadeur en Grand-Maître; ook verzorgt hij de inauguraties van de hogere rangen.

Zelf sabreren
Daarnaast worden gasten uitgedaagd om zelf met een sabel het ontkurken van een fles champagne te beoefenen (sabreren) of om de rang van sabreur te verhogen tot chevalier-sabreur.

Diner
Gedurende de muzikaal omlijste avond wordt ten slotte een vijfgangendiner geserveerd met speciaal geselecteerde Champagnes. Het evenement vindt plaats in samenwerking met Confrérie de Sabre d’Or.

Meer informatie en/of aanmelden kan via de e-mail o.v.v. Grande Chapitre des Pays-Bas.

Heerlijk genieten van wijn

Nieuwste wijnreviews

Rode wijn: Casa Safra Ter...

Deze schitterende karakteristieke Spaanse rode wijn, bekroond met een gouden medaille op de Berliner Wine Trophy 2013, heeft een intense dieprode kleur en een... Lees verder
3

Vega Fiel Cava Brut - 100...

Proefnotitie wijnhuisCava is dé sprankelende trend van 2015. En dat is niet voor niets want deze prachtige mousserende wijn uit het Spaanse Pénedès wordt op... Lees verder
4

San Valentino Box: Bella...

De Wijnbeurs heeft een San Valentino Box samengesteld speciaal voor Valentijnsdag 2023. In de San Valentino Box zit de alom geliefde Bella Vittoria Prosecco en... Lees verder
4

Witte wijn: Casa Safra Uc...

Casa Safra gaat altijd voor topkwaliteit en kiest voor elke wijn het gebied dat het optimale uit de druif haalt. Voor deze Verdejo is dit een kleine wijngaard... Lees verder
3